Berka Mühendislik

  • 2003 yılında kurulmuş olan BERKA, öncelikle madencilik alanında faaliyet göstermeye başlamış olup, 2007 yılından itibaren Çevresel Etki Değerlendirme çalışmalarını ulusal ve uluslararası standartlarda sürdürmektedir. Maden ve Çevre Danışmanlığının yanı sıra 2014 yılından beri proje, etüt ve plan çalışmalarını da bünyesine katmıştır.

  • Bünyesinde çevre, maden ve jeoloji mühendisliğinin yanı sıra çeşitli disiplinlerden oluşan tecrübeli uzman kadrosu ile her geçen gün büyümeye devam eden BERKA, Türkiye’nin önde gelen mühendislik ve müşavirlik firması olma hedefiyle her geçen gün kadrosunu genişletmektedir.

  • BERKA özel uzmanlık ihtiyacının gerekli olduğu durumlarda sivil toplum kuruluşlarının, akademik kurumların ve kurumların değerli uzmanlarının katkısına başvurarak işbirliği sağlamaktadır.

  • Kuruluşundan bu yana birçok özel iş ortakları, yatırımcı ve tedarikçiler ile işbirliği yapan BERKA’nın başarılı olmasındaki en büyük pay müşterek hedefler ve uzun vadeli iş ilişkilerine karşılıklı olarak verdiği önemdir.

  • Ülkemizin ve hedefimizde olan Avrupa Birliği’nin çevre politikaları ve öngörüleri doğrultusunda sürdürülebilir gelişme ve çevre korumasını bilinç edinen BERKA, yatırımcıları doğru hedefe yönlendirerek; proje ve uygulamalarda fark yaratmayı hedeflemektedir. Yatırımcılara tüm çalışmalarda uzman kadrosu ile destek veren BERKA tüm mevzuatlara göre doğru yönlendirmelerde bulunarak İş Sürekliliği Yönetimi sağlamaktadır.

  • BERKA çalışma alanlarında hızlı ve sabırlı, doğru ve uygulanabilir çözümler üreterek, yatırımların en kaliteli ve en gerçekçi çevresel uygulamalarla gerçekleştirilmesini kendisine misyon edinmiştir